Funkcjonowanie przedszkola od 1 września 2020 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
DRODZY RODZICE
 
PRZEDSZKOLE OD 1-GO WRZEŚNIA JEST CZYNNE OD 6.30 DO 17.00.
 
Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami i procedurami podczas pobytu dziecka w przedszkolu oraz wypełnienie i dostarczenie oświadczenia, które znajdziecie Państwo poniżej.
 
Do przedszkola mogą uczęszczać dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję górnych dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji.
 
Na terenie placówki rodzice/opiekunowie zobowiązani są nosić maseczki, a przed wejściem do szatni zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki jednorazowe.
 
Prosimy o przyprowadzanie dzieci do przedszkola przed śniadaniem między godziną 6.30 a 8.50.
 
Przez pierwsze 2 tygodnie września do szatni będą mogli wchodzić rodzice z dzieckiem, a po tym okresie tylko rodzice dzieci z najmłodszej grupy. W szatni może przebywać maksymalnie 10 opiekunów z dzieckiem, dlatego też mając na względzie sprawną organizację zalecamy ograniczenie czasu przebywania tam do wykonania niezbędnych czynności. Ze względu na stopniowe ograniczenie pobytu dorosłych w szatni, prosimy o przygotowanie i usamodzielnianie dzieci.
 
Na teren przedszkola nie wolno wnosić zabawek, jedzenia i napojów.
 
Temperatura będzie mierzona dzieciom 2 razy dziennie termometrem bezdotykowym.
 
Prosimy rodziców o uaktualnienie numerów kontaktowych oraz podanie i upoważnienie innych osób do szybkiego odbioru dziecka w razie potrzeby.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo w procedurach, które wkrótce będą na naszej stronie.

W dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola prosimy o przyniesienie znajdującego się poniżej wypełnionego oświadczenia

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-22
Data publikacji:2020-10-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2307