Jesteś tutaj: Start / O przedszkolu

O przedszkolu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Nazwę „POD TOPOLĄ” przedszkole przyjęło w 10-tą rocznicę swojego istnienia, od rosnącej przed przedszkolem topoli.

Placówka dysponuje 5 jasnymi i przestronnymi salami, w których znajdują się zabawki, meble i pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku dzieci.

Przedszkole posiada również duży ogród, wyposażony w nowy i bezpieczny sprzęt rekreacyjny do zabaw dla dzieci. Jest to także miejsce obserwacji przyrodniczych oraz wspólnych rodzinnych imprez.

 
 

Przedszkole nasze zapewnia wszystkim dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, pogłębiania własnych zainteresowań i talentów. Dzieci zdobywają tu wiedzę i uczą się prawidłowych relacji społecznych oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

W naszym przedszkolu pracuje 10-osobowa, wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz 11-osobowy personel administracyjno- obsługowy, który dba o opiekę, wychowanie i dobre samopoczucie dzieci.

Współpracują z nami również specjaliści : logopeda, nauczycielka muzyki, tańca, języka angielskiego oraz trener zajęć z piłkami.

 
 

Nasi absolwenci miło wspominają pobyt w naszym przedszkolu i często je odwiedzają, czasem już z młodszym rodzeństwem.

 

Artykuły

Numery kont bankowych

21 października 2020
Wpłaty za przedszkole można dokonać tylko na konta przedszkola (osobno za wyżywienie oraz pobyt), podając w tytule przelewu: imię i nazwisko dziecka oraz grupę.
Czytaj więcej o: Numery kont bankowych

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-21
Data publikacji:2020-10-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:5383