Jesteś tutaj: Start / Podziękowania

Podziękowania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy współpracują z nami i włączają się w życie  przedszkola poprzez udział mi.in w akcjach proponowanych przez placówkę (akcja „Dokarmiamy jeże”– przynoszenie karmy, akcja „Sklepiko–spiżarnia”– przynoszenie darów jesieni, akcja „LOWE–Liga Ochrony Wróbelka Elemelka” – przynoszenie karmy dla ptaków, „Kiermasz ciast i ciasteczek”– sprzedaż wypieków przygotowanych przez rodziców, akcja „Zbieramy groszaki na świąteczne iglaki”, akcja „Dzień Drzewa” – pomoc rodziców w zorganizowaniu spotkania z leśnikiem oraz dostarczenia sadzonek jarzębiny i sadzenia ich w ogródku przedszkolnym, „Dzielni ratownicy”– pierwsza pomoc- prelekcja jednego z rodziców posiadającego kwalifikacje, pomoc rodziców w zakupieniu prezentów dla dzieci z okazji Pasowania oraz na Mikołaja, wcielenie się w postać Mikołaja jednego z rodziców, zasponsorowanie nowego pianina do przedszkola, za elementy dekoracyjne m.in. wykonanie pięknego kominka do dekoracji bożonarodzeniowej, za zakup i zamontowanie transmiterów oraz pomoc informatyczną.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy wraz z dziećmi aktywnie biorą udział w konkursach plastycznych, a które to prace pięknie przyozdabiają nasz przedszkolny hol.

Dziękujemy również za dary z serca przynoszone na poszczególne grupy:  używane zabawki, ale w dobrym stanie, przypory papiernicze oraz wszelką pomoc, która zasługuje na podziękowania z naszej strony. Zapraszamy do dalszej współpracy .

Poniżej znajdziecie Państwo imienne podziękowania dla rodziców.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-11-14
Data publikacji:2021-11-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Ewa
Liczba odwiedzin:2621